Dzień darmowej dostawy 2014 w Sportmaster.pl

750x200-red

2 grudnia 2014 wysyłamy za darmo!

Dzień Darmowej Dostawy (DDD) to inicjatywa non-profit, która ma na celu zachęcenie do robienia zakupów w sieci jako alternatywy dla zatłoczonych centrów handlowych, która w tym roku przypada na 2 grudnia.

W tym dniu klienci będą mogli dokonać zakupów on-line bez ponoszenia kosztów przesyłki. Akcja ma na celu popularyzację zakupów internetowych w Polsce. Jest to znakomita okazja by zaoszczędzić czas i pieniądze w okresie przedświątecznym.

Dzień Darmowej Dostawy inspirowany jest akcją Free Shipping Day odbywającą się od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych. Pomysłodawcą w Polsce akcji dnia darmowej dostawy są osoby związane z portalem EKomercyjnie.pl

Darmowa dostawa towarów obejmuje wszystkie zamówienia złożone w sklepie Sportmaster.pl, niezależnie od wybranego sposobu płatności (pobranie czy przelew) oraz metody dostawy (Poczta Polska, kurier). Minimalna wartość zamówienia to 20 PLN.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>